Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do usuwania starych powłok farby V33 1 l

Środek do usuwania starych powłok farby V33 1 l

80,98
/ szt.
80,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek do usuwania starych powłok pozwoli Ci szybko i sprawnie przywróci surowy stan powierzchni ścian i sufitów w czasie remontu, by móc na nowo je pomalować, wyrównać lub zakleić tapetą. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniu, możesz z łatwością wykonać wiele prac wykończeniowych szybciej niż przy użyciu alternatywnych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Środek do usuwania starych powłok stanowi idealne rozwiązanie, jeśli pragniesz przywrócić starym meblom, obiektom architektury ogrodowej, ścianom oraz elementom wykończenia dawny wygląd bądź surową formę. Z pomocą preparatu z łatwością przygotujesz je do malowania bądź do renowacji. Aktywna formuła produktu pozwala szybko i sprawnie pozbyć się pozostałości po starej farbie, lakierze, impregnacie lub innej powłoce zabezpieczającej. Zaletą środka jest możliwość jego stosowania na różnych materiałach. Możesz to czynić bez obaw, gdyż płyn nie powoduje uszkodzeń na powierzchni, na której go stosujesz – jest bezpieczny dla drewna, metalu, cementu, gipsu oraz kleju do płytek. Nadaje się do nakładania różnymi narzędziami, zarówno pędzlem, jak i szpachelką. Duża pojemność preparatu umożliwia przygotowanie do wykończenia powierzchni o dużych wymiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Metoda aplikacjiPędzel i szpachelka
     Kod produktu3153890073177