LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek grzybobójczy Agrecol Miedzian Extra 350 SC 20 ml

Środek grzybobójczy Agrecol Miedzian Extra 350 SC 20 ml

14,98
/ szt.
749
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek grzybobójczy Agrecol Miedzian Extra 350 SC jest dopuszczony do stosowania w uprawach ekologicznych. Dzięki niemu zwalczysz najczęściej występujące choroby drzew owocowych w tym parcha jabłoni. Substancją aktywną w preparacie jest miedź w postaci tlenochlorku miedzi. Efekty zauważysz w krótkim czasie po rozpyleniu preparatu.

   Cechy i zalety

    Środek grzybobójczy Agrecol Miedzian Extra 350 SC 20 ml zwalcza grzyby i choroby bakteryjne roślin uprawnych. Zalecany jest w przypadku wystąpienia parcha jabłoni i gruszy czy kędzierzawości liści brzoskwini. Środek grzybobójczy Agrecol Miedzian Extra 350 SC jest dopuszczony do stosowania w uprawach ekologicznych. Substancją aktywną jest miedź w postaci tlenochlorku miedzi. Możesz go wykorzystać w sadach owocowych na grządkach warzywnych i w ogrodzie. Dostępny jest w opakowaniu o pojemności 20 ml. Ilość ta wystarczy na 5–7 l wody. Efekty zauważysz w krótkim czasie po zastosowaniu preparatu. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z ulotką producenta i stosować się do jego wskazówek. W ofercie sklepu Castorama znajdziesz także inne preparaty ochrony roślin i nawozy.

    • Stosowany przez użytkowników nieprofesjonalych
    • Produkt dopuszczony w rolnictwie ekologicznym
    • Krótki okres karencji
    • Grzybobójce

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Szerokość produktu160mm
    Wysokość pojemnika90mm
    Okres stosowaniaCały rok
    PostaćPłynny koncentrat
    Dawkowanie20 ml/5-7 l wody
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaZe środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.
    Kod produktu5902341102274