Zobacz więcej Środki grzybobójcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środki grzybobójcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek grzybobójczy Primacol Anty-grzyb 5 l

Środek grzybobójczy Primacol Anty-grzyb 5 l

41,98
/ szt.
8,40
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek grzybobójczy, jak prezentowany tutaj, to niezbędny element wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Szybko i skutecznie usuwa szkodliwe i nieestetyczne grzyby z powierzchni takich jak mury, tynki, fugi czy kamień naturalny. Oferowany tutaj produkt możesz bezpiecznie stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tutaj środek grzybobójczy znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, a także wszędzie tam, gdzie chcesz szybko i trwale pozbyć się grzybów pleśniowych. Produkt znajdzie zastosowanie na zewnątrz budynku – usuniesz nieestetyczne grzyby np. z elewacji. Z powodzeniem możesz go stosować także wewnątrz pomieszczeń – na fugach, tynkach lub kamieniach naturalnych. Sprawdzi się nawet w miejscach szczególnie narażonych na wilgoć, takich jak łazienka oraz piwnica. Jest bezpieczny dla otoczenia oraz nie niszczy powierzchni, na których znajdują się grzyby – nie odbarwia też ścian. Produkt możesz stosować jako środek zapobiegawczy i konserwujący powierzchnie przed porastaniem grzybami. Środek grzybobójczy kupisz w poręcznym, wydajnym kanistrze.

    • Skutecznie zwalcza i usuwa grzyby pleśniowe
    • Do konserwacji powierzchni przed porastaniem grzybami pleśniowymi
    • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków

    Specyfikacja techniczna

    Objętość5L
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Typ pojemnikaKanister
    Kod produktu5907808083479