Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek grzybobójczy Substral Saprol Hobby RTU 750 ml

Środek grzybobójczy Substral Saprol Hobby RTU 750 ml

29,98
/ szt.
39,97
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek grzybobójczy Substral Saprol Hobby RTU to produkt do pielęgnacji roślin przydatny w ogrodzie i pomieszczeniach mieszkalnych. Przyda Ci się do zwalczania niebezpiecznych dla roślin grzybów. Działaj interwencyjnie, gdy tylko zauważysz pierwsze objawy choroby. Preparat jest prosty w aplikacji i wyróżnia się wysoką skutecznością.

   Cechy i zalety

    Środek grzybobójczy Substral Saprol Hobby RTU 750 ml to przydatny produkt ogrodniczy, który skutecznie zwalcza choroby roślin. Ma uniwersalne zastosowanie. Oznacza to, że użyjesz go do ratowania kwiatów znajdujących się w domu oraz w ogrodzie. W składzie produktu znajduje się tritikonazol z grupy fungicydów, który jest dedykowany problemom z pojawiającymi się na roślinach grzybami. Dzięki temu preparat działa zaraz po zastosowaniu. Środek grzybobójczy Substral Saprol Hobby RTU jest gotowy do użycia bez konieczności rozcieńczania go wodą. Preparat rozprowadzisz po powierzchni liści za pomocą wygodnego rozpylacza. Opakowanie jest wydajne i przyda Ci się zarówno do kwiatów znajdujących się w domu, jak i w ogrodzie lub na balkonie.

    • Wymiary produktu: 20,5 x 6,4 x 11,4 cm

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSubstral
    Metoda aplikacjiNatrysk
    DawkowanieGotowy do użycia
    Kod produktu5907487102157