Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek grzybobójczy Substral Saprol kwiaty i rośliny ozdobne 25 ml

Środek grzybobójczy Substral Saprol kwiaty i rośliny ozdobne 25 ml

12,98
/ szt.
519,20
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz Substral Saprol ochrona roślin ozdobnych jest wykorzystywany do zwalczania chorób wywołanych grzybami na roślinach ozdobnych, takich jak: tuje, róże, rododendrony oraz niektórych drzewkach owocowych. Dzięki działaniu systemicznemu, skutecznej ochronie będą podlegały również te części rośliny, które nie zostały spryskane.

   Cechy i zalety

    Nawóz Substral Saprol ochrona roślin ozdobnych to specjalistyczny preparat, który pozwoli Ci skutecznie zwalczyć choroby roślin ozdobnych spowodowane pojawieniem się grzybów. Nawóz jest przeznaczony do ochrony róż, tuj, rodendronów oraz innych roślin o charakterze ozdobnym. Przeciwdziała plamistości liści, występowaniu rdzy i mączniaka prawdziwego. Może być również stosowany do zabezpieczenie niektórych gatunków drzew ozdobnych, skutecznie chroniąc je przed atraknozą oraz zamieraniem łusek żywotników. Środek działa systemicznie, dzięki czemu wnika całościowo w roślinę, nawet jeśli niektóre jej elementy nie zostały spryskane. Preparat działa od razu po oprysku roślin, chroniąc ją przed pojawieniem się nowych infekcji.

    • Do roślin ozdobnych
    • Zwalcza choroby grzybowe
    • Trzy opryski na sezon
    • Leczy i chroni
    • Natychmiasowe działanie, ochrona przez 3 tygodnie, zwalczanie grzybów

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSubstral
    PostaćPłynny koncentrat
    Dawkowanie25 ml na 1,66 l wody
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.
    Kod produktu5907487102072