Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek grzybobójczy Substral Saprol Thuja 100 ml

Środek grzybobójczy Substral Saprol Thuja 100 ml

36,48
/ szt.
364,80
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Długo działający preparat przeznaczony jest do ochrony iglaków – w przydomowym ogrodzie, na działce, na placu wokół firmy czy w dowolnym innym miejscu. Środek jest bardzo wydajny, ponieważ koncentrat należy rozcieńczyć z wodą i stosować zgodnie z informacją zamieszczoną na opakowaniu. Regularne używanie produktu zapewnia zdrowy wzrost iglaków.

   Cechy i zalety

    Środek zwalczający szkodniki przeznaczony jest do wykorzystania w ogrodach, na placach przed budynkami lub w dowolnych miejscach, gdzie posadzone są iglaki. Szczególnie dobrze preparat sprawdza się w przypadku Thuji, rododendronów oraz róży. Stosowanie go skutecznie ochrania rośliny przed plamistością, rdzą oraz mączniakami – gwarantuje im prawidłowy wzrost i piękny wygląd. Preparat zwalcza choroby, a tym samym chroni rośliny przed ich destrukcyjnym działaniem. Środek ochrony jest łatwy w użyciu, dlatego poradzi z nim sobie nawet amator w dziedzinie ogrodnictwa. Koncentrat należy rozcieńczyć z wodą, tak jak sugeruje informacja na opakowaniu. Dawkowanie uzależnione jest od rodzaju rośliny i problemów, z jakimi się ona zmaga.

    • Do stosowania na iglakach
    • Ogranicza brązowienie igieł
    • Wysoka skuteczność
    • Krąży w roślinie
    • Ogranicza ystępowanie antraknozy i zamierania łusek żywotników

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSubstral
    PostaćPłynny koncentrat
    DawkowanieZalecane stężenie dla jednorazowego zastosowania: 1,5% (15 ml środka w 1 l wody)
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.
    Kod produktu5907487102102