Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek HG do usuwania zapraw 1 l

Środek HG do usuwania zapraw 1 l

56,98
/ szt.
56,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek HG jest to doskonały preparat, który umożliwi Ci usunięcie nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń z glazury, terakoty, a także niektórych metali. Za jego pomocą pozbędziesz się zanieczyszczeń z cementu oraz rdzy. Świetnie sprawdza się również jako preparat do usuwania innych uporczywych plam, w związku z czym warto mieć go zawsze pod ręką.

   Cechy i zalety

    Środek HG jest to niezbędny preparat podczas samodzielnego wykonywania remontu w Twoim mieszkaniu. Przeznaczony jest bowiem do skutecznego usuwania pozostałości po cemencie, dzięki czemu nie musisz się martwić o porządek w trakcie rozmaitych prac. Świetnie sprawdza się również jako preparat do usuwania innych uporczywych plam, w związku z czym warto mieć go zawsze pod ręką. Należy go stosować na powierzchniach z glazury, terakoty i gresu, lecz świetnie działa również na metalowych przedmiotach odpornych na działanie kwasu, jak chrom lub stal nierdzewna. Produkt można stosować również na zewnątrz, zatem pomoże Ci doprowadzić do porządku płytki, z których zbudowany jest Twój taras. Preparat charakteryzuje się wysoka wydajnością, zatem wystarczy Ci na długi czas.

    • Usuwa pozostałości po spoinach cementowych
    • Nie narusza fugi i nie zmienia jej koloru
    • Można stosować na wszystkich płytkach odpornych na kwasy
    • Koncentrat – wysoka wydajność

    Specyfikacja techniczna

    Grupa kolorystycznaBrązowy
    Gwarancja producenta7 lat​
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPłytki kamienne i cegła
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaRozpuścić HG środek do usuwania pozostałości zaprawy spoinowej w wodzie. Najpierw oczyścić czyszczoną powierzchnię czystą wodą. Nałożyć roztwór obficie za pomocą szmatki lub mopa. Nie wykonywać jednorazowo zabiegu na powierzchni przekraczającej 10 do 15 m2. W razie potrzeby szorować intensywnie sztywną miotłą lub szczotką. Pozostawić na 15 – 20 minut, pilnując, aby podłoga była mokra od roztworu środka do usuwania pozostałości cementu. Następnie jeszcze raz szorować czyszczoną powierzchnię. Usunąć roztwór mopem i jeszcze raz zmopować podłogę czystą wodą.
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaHG
    PachnącyNiepachnący
    Pojemność1000L
    Pokrycie na powierzchniach silnie chłonnych20m²
    Pokrycie na powierzchniach słabo chłonnych50m²
    PostaćCiecz
    Produkt biobójczyNie zawiera substancji biobójczych
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    Typ pojemnikaButelka
    Typ produktuŚrodek czyszczący
    Waga produktu1241g
    Kod produktu8711577012939