Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek na chwasty Agrecol Starane Trawniki 100 ml

Środek na chwasty Agrecol Starane Trawniki 100 ml

49,98
/ szt.
499,80
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek na chwasty Agrecol Starane Trawniki umożliwi Ci pozbycie się niechcianej roślinności w postaci nieestetycznych chwastów. Efekty działania produktu zauważysz już po trzech lub czterech tygodniach. Preparat na chwasty stosuj od wiosny do jesieni, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Przed aplikacją zapoznaj się z warunkami stosowania.

   Cechy i zalety

    Środek na chwasty Agrecol Starane Trawniki 100 ml pozwoli Ci kompleksowo zadbać o ogród. Produkt jest przeznaczony do ochrony warzyw, drzew i krzewów ozdobnych oraz owocowych przed niechcianymi chwastami. Środek posłuży Ci także na obszarach wokół ścieżek z roślinami oraz przy tarasach. Preparat działa w sposób układowy. Pobierany przez liście chwastów przemieszcza się aż do korzeni. To właśnie wtedy wzrost chwastów zostaje zahamowany i po upływie kilku tygodni chwasty zamierają. Środek na chwasty Agrecol Starane Trawniki zapewnia wygodne oczyszczanie trawnika. Zaleca się stosowanie go od kwietnia do połowy września. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór środków na chwasty. Sprawdź też dostępne nawozy oraz preparaty biobójcze. Już dziś zadbaj o piękny wygląd Twojego ogrodu.

    • Wygodne odchwaszczanie trawnika
    • Przemieszcza się od liści do korzeni
    • Szybkie zahamowanie wzrostu chwastów
    • Do stosowania przez każdego
    • Właściwości odchwaszczające

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Szerokość pojemnika51mm
    Wysokość pojemnika147mm
    Typ pojemnikaKarton
    SkładFluroksypyr w postaci estru - 40 g/l (3,66%), chlopyralid w postaci soli monoetanoloaminowej - 20 g/l (1,83%), MCPA w postaci soli potasowej - 200 g/l (18,34%)
    Dawkowanie30-40 ml środka na 100 m2; 100 ml środka rozcieńczyć w 5-10 l wody
    Kod produktu5902341101253