Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek ochrony roślin Agrecol Karate Zeon 050 CS 10 ml

Środek ochrony roślin Agrecol Karate Zeon 050 CS 10 ml

19,98
/ szt.
1 998
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Środek ochrony roślin Agrecol Karate Zeon to preparat owadobójczy do stosowania w uprawach warzywnych, rolniczych oraz sadach. Doskonale radzi sobie ze zwalczaniem mszyc, stonki ziemniaczanej oraz gąsienic. Z uwagi na charakter preparatu należy zachować niezbędne środki ostrożności w trakcie jego stosowania. Jego działanie na rośliny jest powierzchniowe.

  Cechy i zalety

  Środek ochrony roślin Agrecol Karate Zeon to preparat chemiczny, którego zadaniem jest zwalczanie owadów zagrażających uprawom. Stosuje się go na polach z uprawami rolnymi, warzywnymi, a także w sadach owocowych. Jego zastosowanie jest wskazane w obliczu pojawienia się inwazji owadów bądź zaistnienia zagrożenia takową. Na rośliny działa powierzchniowo, nie wnika w ich strukturę. Jego skuteczność opiera się na działaniu kontaktowym i żołądkowym. W ten sposób z dobrymi efektami zwalcza między innymi stonkę ziemniaczaną, mszyce czy gąsienice. Środek ochrony roślin Agrecol Karate Zeon 050 CS 10 ml powinien być stosowany z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Przed jego użyciem zapoznaj się z informacjami podanymi przez producenta oraz zalecanym sposobem aplikacji.

  • Owadobójcz

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaAgrecol
  Szerokość produktu90mm
  Wysokość pojemnika145mm
  Pojemność10ml
  Dawkowanie1,2 - 2 ml / 100 m3
  Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.
  Kod produktu5902341103097