Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek ochrony roślin Agrecol Karate Zeon  050 CS 2,5 ml

Środek ochrony roślin Agrecol Karate Zeon  050 CS 2,5 ml

9,98
/ szt.
399,20
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek ochrony roślin Agrecol Karate Zeon jest uniwersalnym preparatem owadobójczym. Można go stosować w uprawach rolniczych i warzywnych, a także w sadach. Jego działanie na rośliny jest powierzchniowe. Podczas stosowania preparatu zaleca się zachowanie szczególnych środków ostrożności wskazanych przez producenta.

   Cechy i zalety

    Środek ochrony roślin Agrecol Karate Zeon 050 CS 2,5 ml to preparat owadobójczy o szerokim spektrum działania. Znajdzie zastosowanie zarówno w przypadku upraw rolniczych, w tym warzywnych, a także w sadownictwie. Jego oddziaływanie na rośliny, wedle wskazań producenta, jest powierzchniowe. Swoją skuteczność zapewnia działaniu kontaktowemu i żołądkowemu. Środek ochrony roślin Agrecol Karate Zeon jest skuteczny w walce z powszechnymi w naszym kraju owadami – stonką ziemniaczaną, gąsienicami i mszycami. Należy go stosować w przypadku inwazji groźnych dla upraw gatunków insektów. Zalecane jest również jego użycie, gdy istnieje ryzyko wystąpienia takowej. Środek należy stosować z zachowaniem wszelkich środków ostrożności wskazanych przez producenta.

    • Owadobójcz

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Szerokość produktu90mm
    Wysokość pojemnika135mm
    Dawkowanie1,2 - 2 ml / 100 m2
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.
    Kod produktu5902341103073