Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek ochrony roślin Agrecol Neemazal T/S 3 ml

Środek ochrony roślin Agrecol Neemazal T/S 3 ml

16,98
/ szt.
5 660
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rośliny hodowane w doniczkach wewnątrz domu lub mieszkania również mogą być zaatakowane przez szkodniki. Jednym z popularniejszych owadów są ziemiórki. Jeśli zauwazyłeś je na swoich roślinach, zastosuj środek ochrony roślin Agrecol Neemazal T/S. Skutecznie zwalczy szkodniki i zadba o stan roślin zaatakowanych przez szkodniki.

   Cechy i zalety

    Środek ochrony roślin Agrecol Neemazal T/S 3 ml polecany jest przy inwazji ziemiórek. Owady te najczęściej atakują rośliny doniczkowe zarówno te uprawiane w domu, jak i na balkonie. Preparat dostępny jest w opakowaniu o pojemności 3 ml. Jest niezwykle wydajny, ponieważ występuje w formie koncentratu. Na 1 litr wody wystarczy rozrobić 3 ml środka. Przed użyciem zapoznaj się ze wskazówkami producenta zamieszczonymi na ulotce. Postępuj zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Środek ochrony roślin Agrecol Neemazal T/S możesz stosować przez cały rok w razie wystąpienia takiej potrzeby. Dopuszczony jest także do stosowania w rolnictwie ekologicznym. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz inne środki ochrony roślin zalecane przy inwazji różnych szkodników.

    • Stosowany przez użytkowników nieprofesjonalych
    • Produkt dopuszczony w rolnictwie ekologicznym
    • Krótki okres karencji
    • Owadobójcz

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Szerokość produktu135mm
    Wysokość pojemnika90mm
    Okres stosowaniaCały rok
    PostaćPłynny koncentrat
    Dawkowanie3 ml/ 1 l wody
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaZe środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.
    Kod produktu5902341105312