Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek ochrony roślin Lepinox Plus 3 x 10 g

Środek ochrony roślin Lepinox Plus 3 x 10 g

49,98
/ szt.
1 666
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek ochrony roślin Lepinox Plus to skuteczne rozwiązanie problemu gąsienic niszczących uprawiane przez Ciebie rośliny. Wygodne opakowanie umożliwia Ci precyzyjne dozowanie preparatu. Owady przestają żerować na liściach już po 3 dobach od zastosowania produktu. Lepinox Plus jest przy tym całkowicie bezpieczny dla ludzi i organizmów pożytecznych.

   Cechy i zalety

    Gąsienice motyli mogą w krótkim czasie zniszczyć rośliny uprawiane przez Ciebie w pocie czoła. Na szczęście owady te możesz szybko zlikwidować za pomocą skutecznych preparatów, takich jak środek ochrony roślin Lepinox Plus 3 x 10 g. Małe, wygodne opakowanie sprawia, że preparat jest łatwy w dozowaniu. Wystarczy, że sporządzisz z niego zawiesinę wodną i dokładnie spryskasz nią liście roślin. Po spożyciu śmiertelnej dawki gąsienice przestaną żerować. Pierwsze efekty są widoczne już po około 72 godzinach od użycia. Środek ochrony roślin Lepinox Plus jest bezpieczny dla ludzi oraz środowiska naturalnego i nie ma okresu karencji. Z powodzeniem możesz go stosować na różnych roślinach w ogrodach i sadach – np. na jabłoni czy pomidorze.

    • Brak okresu karencji
    • Posiada zezwolenie do stosowania w rolnictwie ekologicznym
    • Nie zostawia pozostałości
    • Nie stanowi zagrożenia dla ludzi i środowiska
    • Sprawdzony sposób działania

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuŚrodek grzybobójczy
    Waga produktu30g
    Długość pojemnika10mm
    Szerokość pojemnika130mm
    Wysokość pojemnika200mm
    Przeznaczenieprzeznaczony do zwalczania szkodników w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych
    Instrukcje użytkowaniaPreparat wykazuje działanie żołądkowe w stosunku do owadów, dlatego należy bardzo dokładnie opryskiwać rośliny
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu
    Kod produktu5901875009967