Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek ochrony roślin Substral do trawników z odchwaszczaczem 100 dni 5 kg

Środek ochrony roślin Substral do trawników z odchwaszczaczem 100 dni 5 kg

168
/ szt.
33,60
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz do trawników pozwoli Ci cieszyć się z gęstej, soczyście zielonej murawy wokół domu. Produkt ma również właściwości chwastobójcze, dzięki czemu żadne niechciane rośliny nie wyrosną na trawniku. Ma przedłużone działanie, więc wystarczy zastosować go w sezonie 1-2 razy. Zawiera substancje aktywne i pokarmowe, które wspierają rozwój roślin.

   Cechy i zalety

    Środek ochrony roślin Substral do trawników z odchwaszczaczem 100 dni to produkt przeznaczony do Twojego ogrodu. Dzięki niemu Twój trawnik będzie soczyście zielony. Produkt ma również zastosowanie chwastobójcze, więc trawa równomiernie porośnie otoczenie domu, a chwasty nie będą psuły estetyki działki. Preparat można stosować od marca do września. Wystarczy użyć go jeden, dwa razy w sezonie w formie posypowej, co jest wygodnym rozwiązaniem i nie wymaga stosowania specjalistycznych maszyn rolniczych. Preparat zawiera substancje aktywne takie jak azot, fosfor i potas, a także pozostałe mikroskładniki pokarmowe, które wspierają gęsty wzrost trawnika. Nawóz ma przedłużony okres działania – zasila rośliny przez okres kilku miesięcy. W ofercie znajdziesz szeroki wybór nawozów i środków do ochrony roślin.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu190mm
     Szerokość pojemnika226mm
     Wysokość pojemnika226mm
     Waga (kg)5kg
     Seria100 dni
     Dawkowanie5 kg na 250 m2
     Kod produktu5904871015062