Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek ochrony roślin Syllit 65WP Agrecol 10 g

Środek ochrony roślin Syllit 65WP Agrecol 10 g

16,98
/ szt.
1 698
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek ochrony roślin Syllit 65WP Agrecol to produkt o działaniu bakteriobójczym. Możesz go stosować na rośliny w formie bezlistnej. Produkt może być używany w szerokim zakresie temperatur od stycznia do końca marca. Nadaje się do roślin ogrodowych. Zwalcza kędzierzawość drzew owocowych, a także plamistość liści. Jego użycie jest bardzo proste oraz wygodne.

   Cechy i zalety

    Środek ochrony roślin Syllit 65WP Agrecol 10 g pozwoli Ci lepiej zadbać o uprawę roślin ogrodowych. Nadaje się szczególnie do drzew owocowych. Produkt ten nie tylko zwalcza kędzierzawość liści brzoskwini, jabłoni i gruszy, ale też ogranicza plamistość liści. Środek ochrony roślin Syllit 65WP Agrecol ma działanie bakteriobójcze. Możesz go stosować od stycznia do marca. Dobrze działa w szerokim zakresie temperatur. W skład tego preparatu wchodzi dodyna. Pamiętaj, aby substancję nakładać na rośliny w formie bezlistnej. W ten sposób osiągniesz zadowalające efekty. Substancja ta jest oferowana w kartonie o wadze dziesięciu gramów. Dzięki temu użycie jej jest bardzo proste i wygodne. Zapoznaj się również z pozostałymi środkami ochrony roślin dostępnymi w sklepach Castorama. Znajdziesz wśród nich produkty przeznaczone do różnych grup roślin.

    • Działanie bakteriobójcze
    • Stosowanie w formie bezlistnej roślin
    • Szeroki zakres temperatur stosowania
    • Wydajność: 10 g / 100 m2

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu15mm
    Szerokość pojemnika90mm
    Wysokość pojemnika167mm
    Waga (kg)0.01kg
    Okres stosowaniaOd stycznia do marca
    Kod produktu5902341104278