Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek owadobójczy Deltam 30 ml

Środek owadobójczy Deltam 30 ml

32,98
/ szt.
1 099,33
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek owadobójczy Deltam to skuteczna broń w walce ze szkodnikami ogrodowymi. Owadobójczy preparat rozpylisz na zainfekowane rośliny, takie jak: drzewka owocowe, ziemniaki, kwiaty ozdobne: jak róża czy aster chiński. Środek jest bardzo skuteczny ponieważ działa na owady w sposób kontaktowy i żołądkowy – wnikając w nie przez pancerz oraz układ pokarmowy, dzięki czemu powoduje ich obumieranie.

   Cechy i zalety

    Środek owadobójczy Deltam 100 ml pomoże Ci prawidłowo zadbać o plony w Twoim ogrodzie. Uniwersalny preparat zastosujesz do ochrony roślin przed szkodnikami gryzącymi i ssącymi, takimi jak: mszyce, stonka ziemniaczana, gąsienice bielinka czy słodyszek rzepakowiec. Produkt możesz zastosować do zabezpieczenia drzew owocowych, warzyw w ogrodzie czy też roślin ozdobnych. Oprysk najlepiej wykonać pod koniec dnia, wtedy kiedy temperatura utrzymuje się poniżej 20 stopni Celsjusza. Insektycyd jest skuteczny, ponieważ działa na owady kontaktowo i żołądkowo, wnikając przez pancerz owada do jego narządów wewnętrznych, jak i przedostając się do jego układu pokarmowego. Dzięki temu owady szybko obumierają, a rośliny osiągają pełniejsze plony.

    • Zawiera deltametrynę - jedną z najszybciej działających substancji
    • Pierwsze efekty po 15 min, pełen efekt owadobójczy po 1 h
    • Wysoka odporność na zmywanie
    • Zwalcza szerokie spektrum szkodników ssących i gryzących
    • Wysoka wydajność

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuInsektycyd
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    PostaćPłynny koncentrat
    Dawkowanie30 ml na ok. 50 l wody
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaZe środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa, przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu
    Kod produktu5908229369777