Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek Sidolux Profi kominki 0,5 l

Środek Sidolux Profi kominki 0,5 l

18,98
/ szt.
37,96
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek rozprowadzany jest w czasie usuwania sadzy i tłuszczu z kominków lub piekarników – ułatwi Ci czynności porządkowe. Jego aplikacja jest wyjątkowo łatwa, ponieważ preparat znajduje się w poręcznej butelce ze spryskiwaczem. Gęsty środek nie spływa w czasie jego rozprowadzania. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje preparatów.

   Cechy i zalety

    Oferowany środek przyda się w większości mieszkań – przeznaczony jest do czyszczenia kominków. Zadowoli Cię jego wysoka funkcjonalność, gdyż idealnie sprawdzi się też podczas mycia grilla lub piekarnika. Znajduje się w poręcznej butelce ze spryskiwaczem, co pozwala na jego wygodną aplikację. Płyn skutecznie rozpuszcza rozmaite zabrudzenia, dzięki czemu prace porządkowe przeprowadzisz wyjątkowo szybko. Z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb – umożliwia usuwanie nie tylko tłuszczu, ale też osadu z sadzy. Gęsty środek nie spływa podczas jego rozprowadzania. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne środki czystości, co pozwala Ci na wybór produktu, który najlepiej sprawdzi się w czasie zaplanowanych prac porządkowych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSidolux
     PostaćCiecz
     Typ pojemnikaButelka z rozpylaczem
     Kod produktu5902986203077