icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki odtłuszczające

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środki odtłuszczające

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek Sidolux Profi odtłuszczacz 0,75 l

Środek Sidolux Profi odtłuszczacz 0,75 l

17,98
/ szt.
23,97
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Środek wykorzystasz w czasie sprzątania – umożliwia błyskawiczne usuwanie tłustych plam. Idealnie nadaje się do czyszczenia zarówno kuchenek, jak też podłóg lub części samochodowych, więc z powodzeniem dopasujesz go do własnych oczekiwań. Znajduje się w butelce ze spryskiwaczem, co pozwala na jego łatwe rozprowadzanie. Proponujemy różne akcesoria przydatne podczas prac porządkowych.

  Cechy i zalety

  Środek przyda się w większości mieszkań, a także w lokalach użytku publicznego – przeznaczony jest bowiem do odtłuszczania rozmaitych powierzchni. W łatwy sposób dopasujesz go do własnych potrzeb, gdyż nadaje się do zastosowania zarówno w kuchni, jak też w garażu lub samochodzie. Możesz wykorzystać go na kuchence, podłodze, meblach lub częściach samochodowych – usuwa tłuste zabrudzenia pochodzenia roślinnego, zwierzęcego, a także przemysłowego. Poręczna butelka ze spryskiwaczem umożliwia nie tylko łatwe przechowywanie płynu, ale też jego wygodne rozprowadzanie. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne środki czystości, dlatego z powodzeniem wybierzesz produkt najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaSidolux
   Typ pojemnikaButelka
   Objętość0.75L
   PostaćCiecz
   Kod produktu5902986203169