icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki grzybobójcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środki grzybobójcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek Sidolux Profi pleśń i grzyby 0,75 l

Środek Sidolux Profi pleśń i grzyby 0,75 l

16,78
/ szt.
22,37
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek stosowany jest w celu usuwania pleśni oraz grzybów z fug, umywalek lub brodzików – przyda się podczas prac porządkowych w większości łazienek lub kuchni. Z pewnością dopasujesz go do własnych potrzeb, ponieważ nadaje się do wykorzystania nie tylko na ceramice, ale też PVC lub tynku. W proponowanym asortymencie dostępne są różne środki czystości.

   Cechy i zalety

    Środek przydaje się podczas prac porządkowych w kuchniach lub łazienkach – pozwala na łatwe usuwanie pleśni oraz grzybów. Możesz wykorzystać go zarówno na ceramice, jak i na PVC, tynku, betonie lub kamieniu, dlatego idealnie nadaje się do czyszczenia fug, wanien, brodzików, płytek, a nawet zasłon prysznicowych. Usuwa nawet uporczywe zabrudzenia – podłoża nie będziesz musiał intensywnie szorować, co zmniejszy ryzyko jego zadrapania. Znajduje się w butelce ze spryskiwaczem, wobec czego jego rozprowadzanie jest wyjątkowo łatwym zadaniem. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne produkty stosowane w czasie czyszczenia przedmiotów codziennego użytku, dlatego wybierzesz akcesoria najlepiej spełniające Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     PostaćCiecz
     Kod produktu5902986203145