LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek Sidolux Profi po remoncie 1 l

Środek Sidolux Profi po remoncie 1 l

22,98
/ szt.
22,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek przyda Ci podczas sprzątania po remoncie – za jego pomocą usuniesz resztki betonu. Funkcjonalny preparat możesz wykorzystać zarówno na gresie, jak też płytkach ceramicznych. Znajduje się w butelce, co umożliwia jego łatwe przechowanie. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne preparaty pozwalające na czyszczenie rozmaitych powierzchni.

   Cechy i zalety

    Środek wykorzystywany jest podczas prac porządkowych po remontach – umożliwia usuwanie resztek cementu, więc przyda się zarówno majsterkowiczowi, jak też firmie budowlanej. Dogłębnie wnika w zabrudzenia, zatem nie jest konieczne intensywne szorowanie mogące skutkować zadrapaniem powierzchni. Możesz rozprowadzić go podczas mycia wielu podłoży, gdyż nadaje się do wykorzystania na gresie, a także płytkach ceramicznych lub cotto. Preparat znajduje się w butelce pozwalającej na jego wygodne przechowywanie. Zaaplikujesz go w prosty sposób za pomocą gąbki lub ściereczki. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne środki czystości, wobec czego z powodzeniem wybierzesz produkt, który najlepiej sprawdzi się w Twoim otoczeniu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSidolux
     PostaćCiecz
     Typ pojemnikaButelka
     Kod produktu5902986203053