icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środek Stegu Żywy kolor do kamienia 2 l

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek Stegu Żywy kolor do kamienia 2 l
Strzałka w prawo
40,98
/ szt.
20,49
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ochronny środek żywy kolor to produkt wykorzystywany do pielęgnacji materiałów wykorzystywanych do budowy budynków. Impregnat doskonale się nadaje do ochrony gipsowych płytek, klinkieru, płytek z betonu oraz dachówek. Powłoka, którą tworzy preparat głęboko penetruje materiał, zapobiegając szkodliwemu wpływowi czynników atmosferycznych.

  Cechy i zalety

  Ochronny środek Żywy Kolor to uniwersalny produkt stosowany do pielęgnacji różnego rodzaju materiałów. Preparat jest łatwy w użyciu, a przy tym bardo wydajny. Impregnat można rozprowadzać wykorzystując do tego metodę natrysku. Powłoka, która powstaje na powierzchni materiałów zapobiega szkodliwemu wpływowi czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg i promieniowanie słoneczne. Preparat doskonale zapobiega niszczeniu tworzyw i wydłuża ich żywotność. Produkt możesz stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Polecany jest do gipsowych płytek, płytek z betonu, klinkieru oraz dachówek. Stosowanie impregnatu to łatwy i niedrogi sposób na wydłużenie czasu użytkowania materiałów użytych do budowy Twojego domu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaStegu
   Typ pojemnikaKanister
   Objętość2L
   PostaćCiecz
   Kod produktu5907762305044