Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do zlewozmywaków

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Zlewozmywaki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Śruba montażowa kielicha 3,5"

Śruba montażowa kielicha 3,5"

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Śruba to klasyczny element montażowy, który umożliwi Ci solidne zespolenie kielicha ze zlewozmywakiem. Produkt jest łatwy w montażu oraz cechuje się wyjątkową trwałością , ponieważ do jego wykonania użyto stali o nieprzeciętnych parametrach odpornościowych. Wobec tego nie musisz się obawiać o zardzewienie powierzchni elementu pod wpływem styczności z wilgotnym otoczeniem.

   Cechy i zalety

    Śruba to niewielki element montażowy, który ułatwi Ci precyzyjne przymocowanie akcesoriów armatury sanitarnej. Poprzez jej zastosowanie będziesz mógł w solidny sposób zespolić kielich z syfonem. Produkt posiada odpowiednio wyprofilowany kształt, wobec czego z łatwością osadzisz go w przystosowanym do tego miejscu. Do prawidłowego przymocowania elementu wystarczy zastosowanie klasycznych narzędzi montażowych. Śruba została wykonana ze stali, która skutecznie chroni jej powierzchnię przed zewnętrznymi uszkodzeniami. Dzięki temu element nie rdzewieje oraz nie ściera się w wyniku jego intensywnej eksploatacji oraz styczności z wilgocią. W naszym asortymencie znajdziesz także inne akcesoria, powszechnie wykorzystywane podczas prac montażowych w łazience oraz kuchni, wobec czego z łatwością skompletujesz wszystkie niezbędne do pracy narzędzia.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaJano
     Maksymalna temperatura wody90°C
     KolorChrom
     MateriałStal nierdzewna
     Kod produktu5908289682922