LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Miedziane systemy instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Śrubunek mosiądz 1" uszczelka

Śrubunek mosiądz 1" uszczelka

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy użyciu śrubunku stabilnie połączysz rury, tworząc funkcjonalną instalację wodną w Twoim domu. Produkt wytworzono z mosiądzu, który jest trwałym, wytrzymałym mechanicznie metalem, co przedłuża żywotność utworzonej konstrukcji. Praktyczna uszczelka sprawi, że instalacja pozostanie szczelna i będzie bezawaryjnie działać przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Praktyczny śrubunek zadba o to, by stworzyć stabilną i szczelną instalację wodną w Twoim domu. Zbudowany przy jego użyciu ciąg dystrybucyjny doprowadzi do jego wnętrza wodę, parę oraz inne nieagresywne ciecze, zapewniając domownikom komfortowe warunki do mieszkania. Zastosowany do wyprodukowania elementu mosiądz wyróżnia się wyjątkową trwałością i wytrzymałością mechaniczną. Jest on również odporny na działanie wysokiej temperatury i wody, przez co z powodzeniem będzie Ci służyć przez długi czas, nie tracąc swojej funkcjonalności z upływem czasu. Produkt bez trudu zamontujesz samodzielnie, ponieważ posiada wygodnie wyprofilowany gwint, który nie wymaga zastosowania zbyt dużej siły ani skomplikowanych narzędzi do przykręcenia.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar gwintu (jednostki imperialne)1"
     KolorMosiężny
     Kod produktu5906340674022