icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo

Śruby do lustra Diall okrągłe 8 x 32 mm 4 szt.

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Śruby do lustra Diall okrągłe 8 x 32 mm 4 szt.
Strzałka w prawo
9,88
/ opak.
2,47
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Śruby do lustra to niezbędne akcesorium przeznaczone do prawidłowego montażu lustra na ścianie. Wytrzymałe i trwałe, okrągłe śruby do lustra Diall skutecznie przytrzymują zwierciadło na płaszczyźnie, zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Produkt jest łatwy w montażu i nadaje się do różnego rodzaju ścian, także pokrytych glazurą. W komplecie znajdują się 4 sztuki, które w zupełności wystarczają do właściwego zamocowania lustra w łazience.

  Cechy i zalety

  Jedną z niezbędnych czynności podczas urządzania łazienki jest właściwy montaż wszystkich elementów użytkowych, także dekoracji. Od prawidłowego montażu zależy nie tylko komfort i wygoda, ale również bezpieczeństwo korzystania z nich każdego dnia. W celu właściwego zamocowania lustra na ścianie przygotowano specjalne śruby mocujące okrągłe. Prezentowane śruby do lustra Diall wykonane są z wytrzymałego materiału, który utrzymuje ciężar zwierciadła i zapewnia jego stabilne ułożenie na płaszczyźnie ściany. Śruby dają możliwość przymocowania do każdego rodzaju ściany, także pokrytej glazurą. Montaż lustra ze śrubami jest łatwy i można go wykonać samodzielnie. Śruby idealnie pasują do nowoczesnych luster marki Diall. W naszym asortymencie znajdziesz także śruby płaskie do luster Diall oraz inne produkty niezbędne do właściwego montażu dekoracji.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu35mm
   Średnica gwintu3.5mm
   Nazwa/numer modeluEDL-S-MC-02
   Typ opakowaniaOpakowanie
   MateriałStal
   Grupa kolorystycznaSzary
   Kod produktu3663602927341