Zobacz więcej Śruby

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Śruby

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Śruby metryczne z łbem walcowym M2 x 10 mm 10 szt.

Śruby metryczne z łbem walcowym M2 x 10 mm 10 szt.

22,98
/ opak.
2,30
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Śruba jest elementem wykorzystywanym do łączenie elementów w budownictwie. Znajduje swoje zastosowanie w produkcji i budowie maszyn. Jest drobnym elementem pełniącym ważną funkcję, ponieważ od jej mocy zależy trwałość konstrukcji jaką stworzysz. Prezentowana śruba została wykonana z mosiądzu, dzięki czemu jest wytrzymała. W komplecie jest również nakrętka, dzięki której wzmocnisz połączenie.

   Cechy i zalety

    Prezentowana tutaj śruba znajdzie swoje zastosowanie w budownictwie oraz branży produkcyjnej. Jej funkcją jest łączenie ze sobą poszczególnych elementów. Jest wykorzystywana do tworzenia różnego rodzaju konstrukcji i powinna zapewniać jej odpowiednią stabilizację. Dzięki niej, łączone ze sobą elementy nie chwieją się i nie odpadają. Jest to drobny element, za pomocą którego trwale przymocujesz najdrobniejsze części niezbędne do prawidłowego i długotrwałego funkcjonowania tworzonej przez Ciebie budowli. Została wykonana z mosiądzu, dzięki czemu jest wytrzymała i zapewnia mocne przytwierdzenie elementów. Do zestawu dołączona została także nakrętka, której celem jest zabezpieczenie śruby przed poluzowaniem, dzięki czemu można uniknąć poważnych i drobnych awarii.

    • Wykonane z wysokiej jakości stali
    • Zabezpieczone przed korozją przez ochronną warstwę cynku
    • Trzymają parametry gwintu

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuŚruby metryczne
    Liczba sztuk w opakowaniu10
    Długość produktu10mm
    Średnica produktu2mm
    W zestawiez nakrętką
    MateriałMosiądz
    Kod produktu4001221904340