Zobacz więcej Kwiaty rabatowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Kwiaty rabatowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Starzec Angel Wings 2 l
Strzałka w prawo

Starzec Angel Wings 2 l

24,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szerokolistny starzec Angel Wings jest ozdobnym, reprezentacyjnym gatunkiem. Duże podwinięte liście są aksamitne w dotyku i zaskakują prawie białym kolorem. Starzec jest rośliną szybkorosnącą, doskonałą do uprawy pojemnikowej, w ogrodzie lub na skalniakach. Nie ma trudnych do spełnienia wymagań. W naszej ofercie znajdują się też inne efektowne i łatwe do uprawiania gatunki.

   Cechy i zalety

    W Twoim ogrodzie królują kolorowe kwiaty? Starzec Angel Wings może być ich stonowanym uzupełnieniem. Jego srebrzystobiałe liście mają gładką, jedwabistą powierzchnię. Na takim chłodnym tle odznaczą się na przykład wielobarwne bratki, nagietki lub astry. Sam starzec Angel Wings 2 l również wytwarza kwiaty – są one żółte, drobne i zdecydowanie mniej ozdobne niż jego posiwiałe liście. Roślinę łatwo się uprawia. Odmiana Angel Wings rośnie szybko i osiąga około trzydziestu centymetrów wysokości. Doskonale sprawdzi się w ogrodach skalnych, ale także w donicy lub skrzynce. Przy nasadzaniu w gruncie możesz zostawić sadzonkę w pojemniku bez dna, dzięki czemu łatwiej uchronisz ją przed zimą. Odpowiednie narzędzia kupisz w sklepach Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaVerve
     OdmianaAngel Wings
     Rodzina roślinSenecio
     Nazwa łacińskaSenecio
     KolorSrebrny
     Typ glebyGleba dobrze przewiewna
     Kod produktu5059340414225