Zobacz więcej Startery i sterowniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Startery i sterowniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sterownik Tuya WiFi do pasków LED Goldlux biały 2 PIN

Sterownik Tuya WiFi do pasków LED Goldlux biały 2 PIN

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sterownik Tuya WiFi do pasków LED Goldlux biały PIN to funkcjonalny element sterujący do taśm RGB. Za jego pomocą wyregulujesz poziom natężenia światła według swoich indywidualnych preferencji. Możesz tworzyć własne konfiguracje, a opcja zapamiętywania ostatnich ustawień ułatwi korzystanie z urządzenia. Obudowa sterownika została zrobiona z plastiku.

   Cechy i zalety

    Sterownik Tuya WiFi do pasków LED Goldlux biały 2 PIN to praktyczny sprzęt, który umożliwi Ci regulację oświetlenia ledowego. Za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego i aplikacji wybierzesz intensywność oraz kolor, jakimi mają świecić lampki. Ponadto możesz połączyć kilka produktów w grupy. Umożliwia to sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami jednocześnie. Sterownik Tuya WiFi do pasków LED Goldlux biały PIN wykonano z materiałów, takich jak tworzywo sztuczne oraz metal. Wymiary produktu to 13,5 × 32 × 372 mm. Sprawiają one, że urządzenie jest poręczne. Co więcej, sterownik posiada pamięć ostatnich ustawień. Produkt może być podłączony do sieci wyłącznie w zamkniętych pomieszczeniach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też inne akcesoria do sterowania taśmami LED.

     Specyfikacja techniczna

     Gwarancja producenta3 lata​
     Długość produktu372mm
     Szerokość produktu32mm
     Wysokość produktu13.5mm
     Poziom ochronyIP20
     Maksymalna moc wyjściowa48.00W
     Kod produktu5901508320292