Zobacz więcej Startery i sterowniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Startery i sterowniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sterownik Tuya WiFi do pasków LED Goldlux RGBW 5 PIN

Sterownik Tuya WiFi do pasków LED Goldlux RGBW 5 PIN

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sterownik Tuya WiFi do pasków LED Goldlux RGBW PIN umożliwia sterowanie taśmami LED za pomocą łącza bezprzewodowego. Do obsługi urządzenia potrzebna jest instalacja aplikacji Tuya Smart. Dzięki niej przy użyciu telefonu zmienisz nasycenie oraz odcień światła. Produkt jest wykonany z tworzywa sztucznego i metalu. Nadaje się wyłącznie do użytku wewnątrz pomieszczeń.

   Cechy i zalety

    Sterownik Tuya WiFi do pasków LED Goldlux RGBW 5 PIN to bardzo przydatne urządzenie. Przy jego pomocy z łatwością skontrolujesz poziom natężenia światła. Obsługa urządzenia jest możliwa dzięki aplikacji Tuya Smart. Pozwala ona na sterowanie zarówno barwą, jak i intensywnością oświetlenia. Możesz wybrać jedną z dostępnych konfiguracji świetlnych lub stworzyć swoją własną koncepcję. Dzięki timerowi ustawisz czas, po którym listwy mają się uruchomić lub wyłączyć. Dodatkowo istnieje opcja przekazania sterowania innym urządzeniom, a więc także różnym osobom (np. domownikom). Takie sparowanie uwalnia od konieczności używania wielu pilotów. Sterownik Tuya WiFi do pasków LED Goldlux RGBW PIN o wymiarach 13,5 × 32 × 372 mm wykonano z tworzywa sztucznego oraz metalu. Sprawdź podobne akcesoria dostępne w naszym sklepie.

     Specyfikacja techniczna

     Gwarancja producenta3 lata​
     Długość produktu372mm
     Szerokość produktu32mm
     Wysokość produktu13.5mm
     Poziom ochronyIP20
     Maksymalna moc wyjściowa48.00W
     Kod produktu5901508320285