Zobacz więcej Czujniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo

Czujniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sterownik Zamel Wi-Fi jednokanałowy Row-01
Strzałka w prawo

Sterownik Zamel Wi-Fi jednokanałowy Row-01

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sterownik to część instalacji inteligentnego domu pozwalająca na sterowanie urządzeniami elektrycznymi za pomocą aplikacji w telefonie. Bezprzewodowy system nie wymaga dodatkowego okablowania, dzięki czemu jego montaż jest wyjątkowo łatwy. Oferowany model nadaje się do zastosowania nie tylko w puszce instalacyjnej, ale też w obudowie oprawy oświetleniowej. Oszczędzajmy energię - Systemy inteligentnego domu ułatwia kontrolę urządzeń elektrycznych, oraz oświetlenia aby, dopasować je do twoich potrzeb. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Sterownik to część stosowana podczas tworzenia instalacji inteligentnego domu – pozwala na włączanie oraz wyłączanie urządzeń elektrycznych za pomocą aplikacji w telefonie. Z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb, ponieważ nadaje się do wykorzystania zarówno w puszkach instalacyjnych podtynkowych, jak też natynkowych. Funkcjonalny model idealnie sprawdzi się też w obudowie oprawy oświetleniowej. Produkt jest prosty w montażu, gdyż część należąca do sieci bezprzewodowej nie wymaga dodatkowego okablowania. Obsługa sprzętu odbywa się poprzez Wi-Fi, dzięki czemu możesz dokonać jej nawet z dala od domu. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne akcesoria instalacji inteligentnego domu, wobec czego z powodzeniem skompletujesz przedmioty najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

    • Zdalne sterowanie instalacją elektryczną

    Specyfikacja techniczna

    Częstotliwość2400000000Hz
    Kompatybilność z systemami Smart home (inteligentny dom)załączanie/wyłączanie przekaźnika
    Napięcie zasilania230V
    Kod produktu5903669209867