Zobacz więcej Wieszaki i stojaki do grzejników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stojak do grzejnika Rofix 2 szt.

Stojak do grzejnika Rofix 2 szt.

148
/ kpl.
74
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Komplet stojaków do grzejnika płytowego to uniwersalne rozwiązanie, które umożliwia mocowanie urządzeń do podłogi, niezależnie od jej wykończenia. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości montażu naściennego grzejnika. Specjalnie zaprojektowany kształt gwarantuje stabilność konstrukcji, a atrakcyjne wykończenie w białym kolorze idealnie współgra z każdym grzejnikiem.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny stojak do grzejnika płytowego stanowi doskonałą alternatywę dla montażu naściennego w każdym przypadku, gdzie nie ma możliwości przytwierdzenia mocowań do przegrody. Sprawdzi się w pomieszczeniach o przeszklonych lub zakrzywionych ścianach oraz zbyt niskich parapetach. Rozwiązanie takie pozwala też na montaż grzejnika w dowolnej odległości od ściany, co daje możliwość swobodnej aranżacji elementów wyposażenia wnętrza. Dzięki specjalnej konstrukcji ze stali gwarantuje stabilne mocowanie urządzeń, niezależnie od technologii wykonania podłogi. Dostępne różne wysokości montażowe w zależności od potrzeb mogą być mocowane do gołego stropu lub bezpośrednio do wykończenia posadzki – stopa stojaka skryta jest wtedy ozdobną rozetą maskującą. Zestaw zawiera 2 stojaki oraz wszystkie potrzebne do ich montażu elementy – kołki i śruby, dzięki czemu instalacja systemu przebiegnie sprawnie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaRofix
     MateriałTworzywo sztuczne i stal
     Kod produktu5413574268816