Zobacz więcej Wkłady kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stojak pod wkłady kominkowe NORDflam

Stojak pod wkłady kominkowe NORDflam

335
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stojak pod wkłady kominkowe został wykonany z wytrzymałej stali kutej. Na tym elemencie zainstalujesz elementy o wadze do 200 kilogramów. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji stojaka, wymiary możesz dostosować do swoich wymagań, jak również zapewnić odpowiednie wypoziomowanie na nierównych podłożach. Produkt jest dostępny w kolorze czarnym, co ułatwia jego dopasowanie do większości kominków i pomieszczeń.

   Cechy i zalety

    Stojak zdecydowanie usprawni montaż i korzystanie z wkładu kominowego. Przymocowanie produktu będzie dla Ciebie proste i intuicyjne, bowiem wymaga jedynie użycia podstawowych narzędzi. Stopki regulujące z nakrętkami kontrującymi, pozwalają na błyskawiczne ustawienie wysokości stojaka. Regulacja stojaka umożliwia również jego odpowiednie wypoziomowanie. Produkt wykonano ze stali kutej, która cechuje się zwiększoną odpornością na działanie wysokich temperatur – tym samym zapewniając trwałość stojaka. Dzięki dodatkowym belkom bocznym, zapewniona została pełna stabilność konstrukcji – co ułatwia zarówno montaż, jak i korzystanie z wkładu kominkowego. W ofercie znajdziesz również akcesoria kominkowe, takie jak żeliwne ruszty czy aparaty nawiewne.

     Specyfikacja techniczna

     KolorCzarny
     Kształt produktuProstokątny
     MateriałStal
     KompatybilnośćPasuje do wszystkich wkładów kominkowych firmy NORDflam z wyjątkiem wkładu kominkowego NORDflam Gravena
     Kod produktu5904341512145