Zobacz więcej Wieszaki i stojaki do grzejników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stojaki do grzejnika aluminiowego 2 szt.

Stojaki do grzejnika aluminiowego 2 szt.

178
/ kpl.
89
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stojak do grzejnika to produkt, dzięki któremu będziesz mógł zamontować urządzenie grzewcze w swoim domu. Dzięki stojakowi uzyskasz stabilny system mocowania, a w rezultacie zapewnisz sobie możliwość skutecznego ogrzewania wnętrza. Wyrób ma uniwersalne zastosowanie, ponieważ możesz użyć go z każdym grzejnikiem aluminiowym.

   Cechy i zalety

    Dostępny w tym miejscu stojak znajdzie uniwersalne zastosowanie podczas wykańczania Twojego domu. Za jego pomocą będziesz mógł bowiem zamontować każdy model grzejnika aluminiowego i w ten sposób zapewnisz sobie możliwość skutecznego ogrzewania pomieszczeń w Twoim domu. Produkt został wykonany z metalu, dlatego jest solidny i stanowi trwały system montażowy, który z pewnością będzie Ci służył w bezawaryjny sposób przez długi czas. Ponadto produkt ma biały kolor, dlatego będzie dobrze komponował się z większością klasycznych grzejników, dzięki czemu w rezultacie uzyskasz spójną kompozycję, która nie zaburzy estetyki wykańczanego pomieszczenia. W zestawie znajdują się również elementy montażowe, dlatego będziesz mógł osadzić stojak w docelowym miejscu szybko i sprawnie.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMetal
     Kod produktu3830016917491