Zobacz więcej Wieszaki i stojaki do grzejników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stojaki do grzejnika stalowego 2 szt.

Stojaki do grzejnika stalowego 2 szt.

178
/ kpl.
89
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tu stojak umożliwi Ci montaż każdego dwupłytowego grzejnika stalowego. Dzięki niemu w solidny sposób osadzisz urządzenie grzewcze w docelowym miejscu oraz zapewnisz sobie możliwość jego użytkowania. Stojak został wykonany z metalu, dlatego jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego z pewnością będzie Ci służył w dobrym stanie przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Za pomocą stojaka będziesz mógł przytwierdzić do podłogi dowolny dwupłytowy grzejnik stalowy. W rezultacie urządzenie grzewcze będzie solidnie osadzone w docelowym miejscu, a Ty będziesz mógł swobodnie z niego korzystać. Cechą charakterystyczną stojaka jest wytrzymałość, ponieważ do jego wykonania zastosowano metal. Dzięki temu produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz obciążenia i będzie Ci służył w bezawaryjny sposób przez długi czas. W zestawie znajdują się dwa stojaki oraz zestaw montażowy, dlatego proces osadzania urządzenia możesz wykonać nawet samodzielnie. W naszym asortymencie znajdziesz również inne tego typu stojaki i uchwyty, dlatego z pewnością dobierzesz taki, który spełni Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMetal
     Kod produktu3830016911185