Zobacz więcej Meble dziecięce

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Meble dziecięce

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stolik dziecięcy Oler garden różowe

Stolik dziecięcy Oler garden różowe

49,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stolik dziecięcy Oler garden różowe to rozwiązanie przeznaczone do wszystkich miejsc, w których stolik może być narażony na działanie czynników atmosferycznych. Produkt został przygotowany z polipropylenu, który jest trwały i odporny na działanie wody. Świetnie się czyści. Został przygotowany w rozmiarze dostosowanym do potrzeb dzieci.

   Cechy i zalety

    Stworzenie praktycznej przestrzeni dla dzieci w ogrodzie czy na działce wymaga odpowiedniego wyposażenia. Stolik dziecięcy Oler garden różowy to produkt, który świetnie sprawdzi się w przypadku takich miejsc. Możesz zabrać go również na kemping i w inne miejsca, w które jedziesz z dziećmi. Model ten został przygotowany w kolorze różowym, który często jest dobrze dopasowany do pozostałego wyposażenia na podwórku czy przy placu zabaw. Stolik dziecięcy Oler garden różowe to produkt przygotowany z polipropylenu. To tworzywo sztuczne jest przede wszystkim lekkie, a dodatkowo odporne na działanie wody i promieni słonecznych. Oprócz tego łatwo je wyczyścisz, co jest kolejną zaletą. Sprawdź również pozostałe produkty, które znajdziesz w asortymencie sklepu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaOler garden
     Głębokość (cm)41cm
     Szerokość (cm)59cm
     Wysokość (cm)45.5cm
     KolorRóżowy
     Waga (kg)1450kg
     Kod produktu5907795803654