icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Stoły

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Stoły

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stolik turystyczny Patio biały

Stolik turystyczny Patio biały

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Biały stolik ogrodowy Patio to uniwersalny i funkcjonalny mebel ogrodowy. Dzięki niewielkiej wadze i możliwości złożenia sprawdza się też na działce, balkonie i w czasie wakacyjnych wojaży. Jest wygodny do przenoszenia – można go zabrać ze sobą na wyjazd w plener i urządzić z nim piknik lub komfortowo spożywać posiłki na biwakach, kempingach i podczas wypraw wędkarskich.

  Cechy i zalety

  Stolik turystyczny Patio marki Dajar to uniwersalny i praktyczny mebel, który pozwoli na urządzenie imprezy plenerowej, przyjmowanie gości w ogrodzie albo na ucztowanie pod gołym niebem na kempingu. Dzięki możliwości złożenia i niewielkiej wadze jest łatwy do przenoszenia – można go spakować do samochodu i zabrać ze sobą na wakacje. Blat z tworzywa sztucznego jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości, a jego metalowe nogi zapewniają stabilność całej konstrukcji. Biały kolor jest uniwersalny i pasuje do każdej ogrodowej aranżacji. Stolik jest odporny na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz i promienie słoneczne. Dostępny jest także w wersji ciemnozielonej. W ofercie marki Patio znajdziesz też wygodne leżaki, które uzupełnią funkcjonalny zestaw wypoczynkowy na działkę, taras lub do ogrodu.

  • Możliwość złożenia; niewielka waga

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaPatio
  Głębokość (cm)70cm
  Szerokość (cm)53cm
  Wysokość (cm)4.6cm
  SeriaPatio
  Grupa kolorystycznaBiały
  KolorBiały
  Waga (kg)1870kg
  Kod produktu5904134251589