icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Stoły

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Stoły

Strzałka w prawo

Stolik turystyczny Patio zielony

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stolik turystyczny Patio zielony
99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Stolik turystyczny Patio to praktyczny mebel, który pozwoli na komfortowe ucztowanie pod gołym niebem na działce, w ogrodzie czy na balkonie. Ponieważ jest lekki i składany, można go zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd. Dzięki możliwości złożenia i niewielkie wadze jest również wygodny do przechowywania i przenoszenia. Blat wykonany z tworzywa sztucznego łatwo utrzymać w czystości.

  Cechy i zalety

  Zielony stolik ogrodowy Patio to funkcjonalny i uniwersalny mebel, który doskonale sprawdza się na działce, na wakacjach, na tarasie i w ogrodzie. Niewielka waga i możliwość złożenia sprawiają, że jest wygodny do przenoszenia. Można go również łatwo zmieścić w bagażniku samochodu i zabrać ze sobą na wyjazd – przydaje się do komfortowego spożywania posiłków oraz urządzania grilli na kempingach, biwakach czy podczas wypraw rekreacyjnych. Blat łatwo wyczyścić i utrzymać w higienicznym porządku, a mocne tworzywo jest też odporne na wodę i promienie słoneczne. W ofercie marki Dajar dostępne są także stoliki w białym kolorze – do kompletu warto wybrać składane leżaki lub krzesła, które pozwalają na wygodny odpoczynek na łonie natury.

  • Możliwość złożenia; niewielka waga

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaPatio
  Wysokość produktu610mm
  GamaPatio
  Grupa kolorystycznaZielony
  KolorZielony
  Kod produktu5904134251619