Zobacz więcej Podziemne systemy nawadniania

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Studzienka irygacyjna zaworowa Greenmill okrągła

Studzienka irygacyjna zaworowa Greenmill okrągła

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Studzienka irygacyjna to element, który znajdzie zastosowanie w ogrodzie i na działce. Produkt służy do podziemnego nawadniania – umożliwia montaż specjalnie do tego przeznaczonej puszki do poboru wody. Zaworowa studzienka została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, dlatego bezawaryjnie będzie Ci służyć przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Studzienkę irygacyjną wykorzystasz w swoim ogrodzie i na działce. Produkt umożliwia podziemne nawadnianie, dzięki czemu ułatwia pielęgnację roślin, odpowiadając za dostarczenie im właściwej ilości wody. Dzięki temu Twoje kwiaty i drzewka posiadają odpowiednie warunki do prawidłowego i obfitego kwitnienia. Studzienka jest przeznaczona do montażu puszki do poboru wody lub zaworu, a specjalna pokrywa w zielonym odcieniu ułatwia dostęp do zamocowanych urządzeń. Dzięki temu studzienka jest wygodna w użyciu i usprawnia pracę całego systemu nawadniającego. Produkt został wykonany z trwałego materiału, dlatego jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Producent posiada również prostokątną studzienkę z tej samej kolekcji.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaGreenmill
     Średnica produktu160mm
     Wysokość produktu230mm
     MateriałTworzywo sztuczne
     Przeznaczenieogród
     Kod produktu5904842710354