icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do kanalizacji

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Akcesoria do kanalizacji

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Studzienka poboru wody Aquabin z zaworem 3/4
Strzałka w prawo

Studzienka poboru wody Aquabin z zaworem 3/4

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Studzienka poboru wody Aquabin z zaworem to niezbędny element instalacji nawadniania. Została wyprodukowana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Nadaje się do montażu w gruncie. Ma zieloną maskującą i szczelną pokrywę, dzięki czemu dobrze będzie komponować się zielenią. W sklepie Castorama znajdziesz również inne akcesoria Aquabin, które są niezbędne podczas planowania systemu nawadniania.

   Cechy i zalety

    Planujesz wykonać instalację nawadniania w ogrodzie? Studzienka poboru wody Aquabin z zaworem 3/4 jest niezbędnym elementem tego systemu. Służy przede wszystkim do bezpiecznego wbudowana i zakrycia zaworu, z którego będzie można pobierać wodę. Ten produkt należy zakopać w gruncie. Dzięki szczelnej otwieranej pokrywie możesz swobodnie dostać się do wnętrza. Wieko jest w kolorze zielonym, dzięki czemu dobrze komponuje się z otoczeniem ogrodu i nie rzuca się w oczy. Studzienka poboru wody Aquabin z zaworem jest łatwa w użytkowaniu i nie zajmuje wiele miejsca. Jej konstrukcja to przede wszystkim tworzywo sztuczne, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, nacisk gruntu oraz inne ciężkie warunki atmosferyczne. Sprawdź również inne akcesoria Aquabin.

     Specyfikacja techniczna

     Gwarancja producenta2 lata
     MarkaAquabin
     W zestawieZielona pokrywa maskująca studzienkę
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5901095526107