Zobacz więcej Pozostałe akcesoria ogrzewania podłogowego

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Styropian PS-E FS 20 x 30 mm 5 m2
Strzałka w prawo

Styropian PS-E FS 20 x 30 mm 5 m2

118
/ szt.
23,60
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Styropian PS-E FS służy do izolacji rur w układzie ogrzewania podłogowego. Zabezpiecza elementy instalacji przed chłodzeniem od strony surowego betonu posadzki oraz gruntu. Zamocowanie tego rodzaju instalacji pod układ ogrzewania podłogowego wpływa na jego prawidłowe funkcjonowania, a Tobie zapewnia pełny komfort termiczny.

   Cechy i zalety

    Ta mata styropianowa przeznaczona jest do kładzenia bezpośrednio na betonową posadzkę. Służy jako izolacja między surową podłogą, a elementami instalacji ogrzewania podłogowego. Założenie tego styropianu pod rury układu cieplnego ułatwia jego sprawne funkcjonowanie. Temperatura wody w instalacji nie będzie ulegała ochłodzeniu spowodowanemu zimnym betonem podłogi. Styropian z jednej strony posiada siatkę, która ułatwi Ci późniejsze rozmieszczanie rur układu ogrzewania podłogowego. Produkt jest bardzo prosty w montażu, który możesz wykonać samodzielnie, oczywiście zgodnie z projektem. Planowanie instalacji ogrzewania podłogowego powinno obyć się na wczesnym etapie projektowania. Trzeba wziąć to szczególnie pod uwagę jeśli chodzi o wykańczanie domków parterowych.

    • Prosty montaż
    • Łatwość wykonania
    • Wytrzymałość

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5907465163255