Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Super Klej S.O.S. Pattex 3 g

Super Klej S.O.S. Pattex 3 g

6,48
/ szt.
2 160
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej uniwersalny jest przydatnym produktem o szerokim zastosowaniu. Znajdzie on zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym lub warsztatem. Produkt służy do łączenia ze sobą w trwały sposób elementów metalowych, drewnianych, tekturowych i wielu innych. W domu przyda się do naprawy zabawek lub obuwia, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na wizycie u szewca.

   Cechy i zalety

    Klej uniwersalny jest przydatnym produktem, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym lub warsztacie. Służy on do trwałego łączenia ze sobą elementów, które zostały rozerwane podczas prac montażowych czy warsztatowych. Cechuje się on szerokim zastosowaniem i może przydać Ci się do klejenia drewna, tektury, metalu lub wielu innych materiałów. W domu wykorzystasz go także do naprawy zabawek lub obuwia – często bez konieczności odbycia wizyty u szewca. Klej jest wodoodporny, dzięki czemu po zaschnięciu połączone materiały pozostaną zespolone nawet jeśli będą przechowywane w wilgotnym pomieszczeniu. Produkt dostępny jest w małej, metalowej tubce z aplikatorem – dlatego z łatwością precyzyjnie go zaaplikujesz na wybrane miejsce.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaPattex
     Czas utwardzania24h
     W zestawieMetalowa tubka z aplikatorem, zatyczka zapewniająca dłuższą trwałość
     Grupa kolorystycznaŻółty
     KolorPrzezroczysty
     Kod produktu5900364535192