icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Super odwapniacz Starwax 500 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Super odwapniacz Starwax 500 ml
50,98
/ szt.
101,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Super odwapniacz z powodzeniem sprawdzi się podczas czyszczenia kafelkowej powierzchni, a także wanien, jak i kabin prysznicowych. Produkt będzie doskonałym dodatkiem do podstawowych produktów czyszczących w Twoim domu. Preparat posiada specjalną pompkę, która podczas nacisku rozpyla strumień czyszczący, bezpośrednio na zanieczyszczone miejsce.

  Cechy i zalety

  Odwapniacz jest produktem, który znajdzie swoje praktyczne zastosowanie podczas czyszczenia łazienki, miejsca na grill oraz kuchni czyli wielu pomieszczeń w Twoim domu. Produkt przede wszystkim precyzyjnie wyczyści zabrudzoną powierzchnię z nagromadzonej warstwy osadu. Dlatego też sprawi, że zarówno wanna jak i kabina prysznicowa odzyskają estetyczny i ładny wygląd. Produkt posiada specjalną blokadę bezpieczeństwa, która doskonale chroni użytkownika przed przypadkowym użyciem preparatu, zatem skutecznie zabezpieczysz inne powierzchnie lub przedmioty przed poplamieniem. Zanim użyjesz produkt, zaleca się najpierw jego rozpylenie w małym i niewidocznym miejscu - unikniesz wówczas niechcianych odbarwień. Następnie po kilku sekundach, usuń osad przy pomocy wilgotnej gąbki lub ściereczki.

  • Super mocny
  • Super skuteczny
  • Gruntownie usuwa złogi kamienia z wody

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaStarwax
  Objętość0.5L
  PostaćCiecz
  Kod produktu3365000431870