Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Syfon brodzika niski McAlpine 90 mm
Strzałka w prawo

Syfon brodzika niski McAlpine 90 mm

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Syfon niski w łatwy sposób podłączysz do brodzika w Twojej łazience. Wykonana z polipropylenu rura odznacza się trwałością, a także odpornością na działanie wysokiej temperatury. Jej gładka powierzchnia sprawia, że nie osadzają się zanieczyszczenia. Element posiada specjalne zagłębienie, które po napełnieniu wodą blokuje gazy oraz nieprzyjemne zapachy, tak by nie dostały się do łazienki.

   Cechy i zalety

    Syfon niski jest przeznaczony do prawidłowego podłączenia brodzika do sieci kanalizacyjnej. Element został wykonany z polipropylenu. Tworzywo sztuczne charakteryzuje się trwałością, ponadto jego gładka powierzchnia przeciwdziała osadzaniu się zanieczyszczeń. Element jest łatwy w montażu, dlatego poradzisz sobie z nim samodzielnie, bez konieczności wzywania fachowców. Produkt został zakończony spustem w kolorze metalicznego chromu, dzięki czemu będzie się dobrze komponował z okuciami kabiny prysznicowej czy armaturą. Syfon ma postać specjalnie wygiętej rury. Po każdej kąpieli w zagłębieniu pozostaje niewielka ilość wody, która się nie przelewa. Dzięki cieczy gazy oraz nieprzyjemne zapachy cofają się do kanalizacji, a we wnętrzu panuje higieniczna czystość.

    • Możliwość czyszczenia od góra
    • Nie

    Specyfikacja techniczna

    Natężenie przepływu30L/min
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5036484048714