Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Syfon butelkowy do umywalki chrom

Syfon butelkowy do umywalki chrom

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Syfon w kolorze chromu to nie tylko praktyczny i niezbędny produkt niemal każdej umywalki, ale i estetyczny element wyposażenia wnętrza. Nowoczesna, butelkowa forma produktu to idealne rozwiązanie dla umywalek zaprojektowanych według najnowszych standardów. Atrakcyjny wygląd syfonu podkreśla wytrzymałość na eksploatację, co zapewnia wykonanie go z wysokiej jakości metalu.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tutaj syfon z powodzeniem zamontujesz samodzielnie w łazienkowej umywalce. Łatwy montaż zapewnia nieskomplikowane wykonanie i materiał, z którego zrobiono syfon. Metal jest odporny na uszkodzenia, zadrapania, intensywne użytkowanie. Odporny na wysokie temperatury zachowuje niezmienny kształt i właściwości na długie lata. Prezentowany syfon charakteryzuje się optymalną wielkością, a przy tym zapewnia umywalce prawidłowe funkcjonowanie. Elegancki kolor chromu podkreśla nowoczesny, butelkowy kształt oferowanego tutaj produktu. Syfon będzie idealnie komponował się z niestandardowym kształtem oraz kolorem umywalki. W naszej ofercie znajdziesz też syfony przeznaczone do użycia w wannach, brodzikach oraz zlewozmywakach.

    • Łatwy montaż
    • Możliwość regulacji wysokości i odległości
    • Łatwe czyszczenie
    • Łatwy w montażu

    Specyfikacja techniczna

    Średnica wylotu30mm
    Maksymalna temperatura wody90°C
    Natężenie przepływu2100L/hr
    KolorChrom
    Kod produktu5908289680089