Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Syfon do zlewozmywaka 1-komorowego Ani-plast 90 mm automatyczny

Syfon do zlewozmywaka 1-komorowego Ani-plast 90 mm automatyczny

138
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trwały syfon do zlewozmywaka 1-komorowego Ani-plast automatyczny został wykonany z polipropylenu wysokiej jakości. Nadaje się do zmywaka z jedną komorą i przelewem o okrągłym lub prostokątnym kształcie. Świetnie sprawdza się w przypadku miejsc o małej przestrzeni, do których nie nadaje się rozległa instalacja. Został wyposażony w wyjście do pralki lub zmywarki.

   Cechy i zalety

    W każdym zlewozmywaku niezbędny jest odpowiedni element, który umożliwi odprowadzanie brudnej wody. Syfon do zlewozmywaka 1-komorowego Ani-plast 90 mm automatyczny to produkt, który pozwoli Ci wykończyć instalację wodno-kanalizacyjną w Twoim domu. Element ten został wykonany z polipropylenu i jest odporny na działanie wody o bardzo wysokiej temperaturze. Jest dostępny w białym kolorze. Syfon do zlewozmywaka 1-komorowego Ani-plast automatyczny został zaprojektowany w taki sposób, że pasuje do przelewów zarówno o okrągłym, jak i prostokątnym kształcie. Został też wyposażony w wyjście dostosowane do pralki albo zmywarki. Świetnie sprawdzi się w miejscach, w których jest mało przestrzeni na tego typu instalację. Sprawdź też inne syfony, które znajdziesz w ofercie sklepu.

    • Oszczędzający przestrzeń
    • Sita średnicy 115 mm
    • Strowanie na linkę
    • Przelew okrągły lub prostokatny
    • Wyjście do pralki zmywarki

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    Maksymalna temperatura wody95°C
    Natężenie przepływu3600L/hr
    Kod produktu5901095516092