icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Syfon do zlewozmywaka podwójny z metalowym sitkiem

Syfon do zlewozmywaka podwójny z metalowym sitkiem

61,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Syfon służy do połączenia zlewu z instalacją kanalizacyjną, co jest niezbędnym etapem montażu. Prezentowany tutaj produkt posiada dwa wyjścia i jest przeznaczony do podwójnych zlewozmywaków. Wyposażony w metalowe sitko uniemożliwia dużym zanieczyszczeniom przedostanie się do rur. Wykonany z tworzywa sztucznego produkt wyróżnią się trwałością.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tutaj syfon to bardzo praktyczne rozwiązanie do modnych obecnie podwójnych zlewów. Produkt posiada dwa osobne wyjścia, które umożliwiają zamontowanie tylko jednego syfonu. Co więcej, syfon jest wyposażony w specjalne wyjście do pralki, a także niezbędne metalowe sitko – resztki jedzenia, jak również większe nieczystości nie dostaną się do rur. Sitko nie starci swojego estetycznego wyglądu w czasie użytkowania, ponieważ bardzo łatwo się go myje – wystarczy, że użyjesz tradycyjnych środków czyszczących. Higieniczne tworzywo sztuczne, z którego niemal w całości wykonano produkt, charakteryzuje się odpornością na wysokie temperatury, dlatego jest idealne do montażu właśnie w kuchni. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę syfonów.

    • Korki w zestawie
    • Łatwy montaż
    • Łatwe czyszczenie
    • Elastyczne podłączenie

    Specyfikacja techniczna

    Średnica wylotu50mm
    Maksymalna temperatura wody90°C
    Natężenie przepływu2700L/hr
    KolorBiały
    Kod produktu5903874940203