Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Syfon umywalkowy bez spustu McAlpine 1 ¼"
Strzałka w prawo

Syfon umywalkowy bez spustu McAlpine 1 ¼"

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Syfon umywalkowy o budowie butelkowej to element stosowany w technice sanitarnej. Produkt został wykonany z polipropylenu, dlatego jest odporny na wysoką temperaturę. Materiał o gładkiej powierzchni będzie przeciwdziałał tworzeniu się osadów. W ofercie znajdziesz produkty przeznaczone do innych urządzeń sanitarnych, jak brodziki czy pisuary.

   Cechy i zalety

    Syfon o budowie butelkowej to jeden z niezbędnych przyborów sanitarnych, który posłuży Ci do podłączenia armatury do instalacji wodnej. Produkt w łatwy sposób zamocujesz do umywalki lub bidetu dzięki zakończeniu gwintowanemu. Nie musisz także korzystać z dodatkowych narzędzi. Syfon pełni rolę zamknięcia wodnego instalacji. Ma postać odpowiednio wygiętej rury kanalizacyjnej, w której znajduje się płyn. Ciecz wypełnia przekrój rury, zapobiegając wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów oraz gazów ściekowych z instalacji do wnętrza łazienki. Gdy urządzenie sanitarne nie jest używane przez dłuższy czas może dojść do wyparowania wody, dlatego warto ją uzupełnić. Syfon został wykonany z polipropylenu – tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie wysokich temperatur.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Średnica wylotu31.7mm
     Natężenie przepływu2700L/hr
     KolorBiały
     Kod produktu5036484500113