icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Syfon umywalkowy butelkowy McAlpine 1 ¼"
Strzałka w prawo

Syfon umywalkowy butelkowy McAlpine 1 ¼"

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Syfon o budowie butelkowej zastosujesz do podłączenia umywalki. Produkt jest łatwy w montażu dzięki przyłączom gwintowanym, dlatego poradzisz sobie z nim bezproblemowo. Element został wykonany z polipropylenu, który charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury. Dzięki temu element jest lekki, ale także trwały.

   Cechy i zalety

    Syfon o butelkowej budowie jest przeznaczony do podłączenia z umywalką. Produkt ma postać odpowiednio wygiętej rury kanalizacyjnej lub kształtki, w której znajduje się woda. Element pełni rolę zamknięcia wodnego – wypełniona wodą kształtka stanowi barierę dla gazów kanalizacyjnych, chroniąc przed przedostawaniem się nieprzyjemnych zapachów z instalacji do wnętrza pomieszczenia. Warto pamiętać o tym, by po okresie nieużywania urządzenia sanitarnego wypełnić syfon wodą, tak by prawidłowo funkcjonował. Kształtka została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, jakim jest polipropylen. Materiał jest odporny na działanie wysokich temperatur. W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy służące do wykonania instalacji wodnej.

    • Średnica odpływu: 1 1/4" x 32 mm

    Specyfikacja techniczna

    Natężenie przepływu2340L/hr
    KolorBiały
    Kod produktu5036484500106