icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Syfon umywalkowy Flomasta 32 mm klik-klak
Strzałka w prawo

Syfon umywalkowy Flomasta 32 mm klik-klak

49,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Syfon umywalkowy Flomasta klik-klak to funkcjonalny produkt, który sprawdzi się w każdej łazience. Model, wykonany z wysokiej jakości polipropylenu oraz stali nierdzewnej, cechuje się dużą wytrzymałością. Możliwość regulacji wysokości ułatwia montaż. Zastosowanie w syfonie korka typu klik-klak zapewnia prosty mechanizm otwierania i zamykania odpływu.

  Cechy i zalety

  Podczas montażu umywalki, zwróć uwagę na właściwe dobranie elementów takich jak syfon czy bateria. Wybierz produkty, które posłużą Ci przez lata i zapewnią swobodę użytkowania. Syfon umywalkowy Flomasta 32 mm klik-klak wyróżnia się trwałością, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów takich jak polipropylen i stal nierdzewna. Syfon butelkowy Flomasta to gwarancja funkcjonalności. Model jest prosty do zamontowania. Możliwość regulacji wysokości w przedziale od 240 do 345 mm zapewnia łatwość instalacji. Produkt posiada uszczelnienie wodne 50 mm oraz przyłącze wylotowe 32 mm do rur kanalizacyjnych. Syfon wyposażony jest w korek klik-klak z mechanizmem odpływu, który gwarantuje swobodę użytkowania. Wystarczy nacisnąć końcówkę, aby zamknąć lub otworzyć odpływ. Zestaw nie obejmuje zaworu napowietrzającego.

  • Łatwy montaż
  • Regulowana wysokość
  • Duża trwałość

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniakpl.
  MarkaFlomasta
  Średnica wylotu32mm
  Typ połączeniaZaciskowe
  Kod produktu5059340065403