Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Syfon Viega 5555k bidetowy butelkowy TW

Syfon Viega 5555k bidetowy butelkowy TW

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Syfon butelkowy zapewni Twojemu bidetowi prawidłową oraz bezawaryjną pracę, ponieważ jego zadaniem jest skuteczne odprowadzanie wody do kanalizacji. Wykonany został z polipropylenu, aby nie niszczał podczas częstego kontaktu z wodą. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje syfonów, więc wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

   Cechy i zalety

    Syfon butelkowy doskonale sprawdzi się w każdej łazience, ponieważ stanowi niezbędny element wyposażenia Twojego bidetu. Jego zadaniem jest skuteczne odprowadzanie ścieków bezpośrednio do kanalizacji, a zatem jest gwarancją prawidłowego działania bidetu. Wykonany został z polipropylenu, w związku z czym będzie doskonale spełniał swoją funkcję przez długie lata – materiał ten jest bowiem odporny na szkodliwe działanie wody, co jest niebywale ważne w przypadku ciągłego kontaktu z cieczami. Produkt cechuje się łatwym sposobem montażu, a zatem będziesz w stanie założyć go bez konieczności korzystania z pomocy fachowca. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne syfony tej marki, więc wybierzesz potrzebny Ci model.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalna temperatura wody95°C
     KolorBiały
     Kod produktu4015211703288