LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Syfon Viega 6387.35 wannowy

Syfon Viega 6387.35 wannowy

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Syfon wannowy został wykonany z polipropylenu w kolorze białym. Zastosujesz go podczas prac związanych z przyłączaniem wanny do wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej. Syfon został wzbogacony o sito przelewowe, które zabezpieczy przed wylewaniem się wody z urządzenia sanitarnego. Elementy zewnętrzne zostały wykończone w kolorze chromu.

   Cechy i zalety

    Syfon to element niezbędny do połączenia urządzenia z siecią kanalizacyjną. Produkt jest przeznaczony do wanny. Specyficzna budowa sprawia, że po każdym odkręceniu wody, niewielka ilość cieczy pozostaje w specjalnie wyprofilowanym zagłębieniu. Tworzący się korek wodny uniemożliwia przenikanie nieprzyjemnych zapachów oraz gazów z kanalizacji do pomieszczenia. Element wannowy oprócz korka posiada także sito przelewowe. Część jest bardzo praktyczna, ponieważ chroni przed zalaniem mieszkania – przy niemal całkowitym napełnieniu wanny wodą, korek przelewa ją do odpływu. Syfon został wykonany z trwałego materiału, jakim jest polipropylen. Tworzywo sztuczne jest wytrzymałe, dlatego nie ulegnie uszkodzeniu, zapewniając bezawaryjną pracę.

    • Temperatura wody: 95 °C

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałPolipropylen
    Kod produktu4015211703127