icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Fugownice

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Fugownice

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szablon glazurniczy Dedra 250 mm

Szablon glazurniczy Dedra 250 mm

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szablon przydaje się w czasie prac glazurniczych, ponieważ przeznaczony jest do zaznaczania wykroju nieregularnych kształtów. Stosowanie go umożliwia wykonywanie z płytek ciekawych wzorów, zwiększających atrakcyjność aranżacji wnętrz. Sprawdza się też podczas dopasowywania kształtu kafelek do narożników ścian, zatem bezproblemowo uzyskasz estetyczny efekt pracy.

   Cechy i zalety

    Szablon wykorzystywany jest podczas prac glazurniczych, ponieważ przeznaczony jest do zaznaczania wykroju nieregularnych kształtów – dzięki temu możliwie jest wykonywanie z płytek atrakcyjnych wzorów korzystnie wpływających na wygląd wnętrz. Znajduje się na nim miarka, dlatego z łatwością wyznaczysz wymiary ciętych elementów. Szablon jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, więc będzie służył Ci przez długi czas. Stosowany jest nie tylko przez profesjonalnych glazurników, ale też przez osoby samodzielnie wykańczające swoje wnętrza, balkony lub tarasy. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne narzędzia przydatne w czasie mocowania płytek, dlatego z powodzeniem skompletujesz wszystkie potrzebne Ci akcesoria.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu250mm
     Typ opakowaniaszt.
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902628018991